18 czerwca, podczas cotygodniowego spotkania Klubu Seniora, mieliśmy przyjemność gościć wyjątkowych artystów ze Szkoły Muzycznej I Stopnia w Bartoszycach. Koncert dostarczył wszystkim uczestnikom wielu wzruszeń i niezapomnianych wrażeń. Artyści zaprezentowali piękne utwory, które zostały nagrodzone gromkimi brawami i słowami uznania. Po muzycznej uczcie zaserwowanej przez gości, wystąpił również Zespół „Srebrne Nuty”, który wykonał kilka piosenek, wprowadzając wszystkich w pogodny nastrój.
Spotkanie miało wyjątkowy charakter, ponieważ zostało zorganizowane z okazji zbliżającego się Dnia Ojca. Wszyscy obecni ojcowie otrzymali drobne upominki jako wyraz wdzięczności, szacunku i pamięci.




