6 czerwca 2026 r. drużyna sportowa z Dziennego Domu uczestniczyła w XII Senioriadzie Sportowej ph. „Aktywne jest życie SENIORA”, która zgromadziła aż 11 drużyn, w tym:
• „Drugą Młodość” z Kętrzyna
• UTW z Kętrzyna
• UTW z Mrągowa
• Seniorów z Bisztynka
• UTW z Bartoszyc
• „Gang Emeryta” z Bartoszyc
• Sępopolan z Sępopola
• Bartów z Barcian
• UTW z Giżycka
• Dzienny Dom „Senior+” z Bartoszyc
• Akademię Aktywnego Seniora z Biskupca
Był to dzień pełen pozytywnych emocji, sportowej rywalizacji, dobrej zabawy oraz integracji uczestników.
Podczas licznych konkurencji Seniorzy mogli sprawdzić swoje umiejętności, ale przede wszystkim wspólnie i aktywnie spędzić czas.




