11 czerwca br. odbyło się czwartkowe spotkanie Klubu Seniora pod hasłem „Złoty wiek - dziecięca radość”. Mimo, że pogoda nie dopisała i planowane na świeżym powietrzu atrakcje trzeba było przenieść do budynku, nie wpłynęło to na doskonałą atmosferę i świetną zabawę uczestników. Nie zabrakło smacznego poczęstunku oraz wspólnego świętowania. Wyjątkowy nastrój stworzył również występ zespołu „Srebrne Nuty”, zachęcający do wspólnego śpiewu i integracji. Seniorzy zadbali także o swoją dobra kondycję, biorąc udział w różnorodnych konkurencjach sportowych.
Dzień Dziecka w Dziennym Domu „Senior+”



