12 czerwca 2026 r., w Dziennym Domu „Senior+” odbyły się kwartalne obchody imienin naszych uczestników. Uroczystość przebiegła w ciepłej atmosferze - nie zabrakło wspólnego śpiewu, serdecznych życzeń oraz wręczania drobnych upominków solenizantom. Podczas zajęć kulinarnych uczestnicy przygotowali również słodki poczęstunek, którym poczęstowali zaproszonych gości.
Kolejni solenizanci w Dziennym Domu „Senior+”



