7 czerwca 2026 r. zespół „Srebrne Nuty” z Dziennego Domu „Senior+” miał zaszczyt wystąpić podczas Międzynarodowych Dni Bartoszyc 2026. Na tę wyjątkową okazję uczestnicy przygotowali program artystyczny, prezentując znane i lubiane utwory muzyczne. Publiczność nagrodziła artystów ciepłym przyjęciem oraz gromkimi brawami. Udział w wydarzeniu był dla członków Zespołu nie tylko okazją do zaprezentowania swoich talentów i pasji, ale także do integracji z lokalną społecznością oraz aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym miasta. Wspólnie spędzony czas dostarczył wielu pozytywnych emocji i pozostawił niezapomniane wspomnienia zarówno wśród wykonawców, jak i zgromadzonej publiczności.
Występ Zespołu „Srebrne Nuty” podczas Międzynarodowych Dni Bartoszyc



